English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨
-->


 • به گزارش مسئول روابط عمومي مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) اروميه
  بازدید دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
  دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) با همکاران بیمارستانی گفتگو کرد. دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از ساختمان جدید اورژانس و بخشهای جدید بازدید کرد .
   ١١:٥٢ - پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
  به گزارش مسئول روابط عمومي مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) اروميه
  برگزاری جشنواره غذا با عنوان احسان و نیکوکاری
  به مناسبت 14 اسفند روز احسان و نیکوکاری مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) اقدام به برپایی جشنواره غذا در حمایت از بیماران سرطانی نمود. به گزارش روابط عمومي روز پنج شنبه مورخه 16 اسفند ماه جشنواره غذا با عنوان احسان و نيكوكاري( جهت حمايت از بيماران سرطاني ) و ترويج غذاي سالم ،همچنين نقش تغذيه در پيشگيري از بيماريها توسط همكاران بيمارستان امام خميني (ره) اروميه برگزار شد
   ١٤:١٦ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
  مهارت های ارتباطی
  فایل آموزشی مهارت های ارتباطی
  در علم پرستاری هم برقراری ارتباط بین پرستار و بیمار هسته اساسی را تشکیل می دهد این ارتباط از نوع حرفه ای بوده و بر اساس اعتماد و احترام متقابل بیان شده است . ارتباطی که بین پرستار و بیمار به وجود می اید که پرستار و بیمار در جهت ارتقا بالاترین سطح سلامت بیمار با هم برقرار میکند که به منظور برقراری رابطه جهت کمک به بیمار پرستار باید با مهارتهای ارتباطی که بدون ان ایجاد ارتباط غیر ممکن خواهد بود ، اشنا باشد . و چون بیماران در گروهها مختلفی از نظر اعتقادی ، اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی دارند در نتیجه باید زبان مشترک و قابل تفهیم برای هر دو گروه ارائه دهنده خدمات (پرستار )و گیرنده ی خدمات (بیمار ) موجود باشد تا این ارتباط هر چه سریع تر انجام شود تا بتوان در مدت کوتاهی به بالاترین نتیجه قابل انتظار که همان ارائه مراقبت استاندارد و رضایتمندی هر دو گروه میباشد دست یافت .
   ٠٧:٤٨ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

  2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>