English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨
-->


 •   چاپ        ارسال به دوست

  به گزارش مسئول روابط عمومي مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) اروميه

  بازدید جامع کارشناسان معاونت درمان از بیمارستان امام خميني (ره) اروميه

  درروز سه شنبه مورخ 1397/11/09 بازدید جامع  کارشناسان معاونت درمان از بیمارستان امام خميني (ره) اروميه صورت پذیرفت و تا آخر وقت اداري روز چهار شنبه مورخ 1397/11/10ادامه داشت.

  در این بازدید که جناب آقای  دکتر حسني معاون محترم درمان و مدیران محترم  معاونت  به همراه کارشناسان محترم  حضور داشتند از واحدهای مختلف این مرکز درمانی بازدید به عمل آوردند .

  جناب آقاي دكتر علي اكبر نصيري  مدير عامل  محترم  بیمارستان در ابتدا با ذکر خیرمقدم و خوش آمد گویی ، به ذکر تاریخچه ی از بیمارستان امام خميني (ره) اروميه و اهداف پیش رو و چشم انداز در نظر گرفته شده برای این مرکز درمانی  پرداختند ، که از مهمترین آنان میتوان به ساختمان جديد التاسيس اورژانس اشاره نمود و ايشان خواستار حمایت همه جانبه از سوی معاونت های  مختلف دانشگاه جهت تسریع در این فرایند شدند.

  در ادامه کارشناسان معاونت درمان با حضور در واحدهای در نظرگرفته شده به انجام بازرسی و تطبیق عملکردها با دستورالعملهای مصوب پرداختند.در پایان نشستی در سالن اجتماعات  بیمارستان برگزار شد آقای  دکتر حسني  با بیان این موضوع  که این مرکز دارای کادر مجرب از نظر نیروی انسانی می باشد و می تواند به مردم منطقه خدمات شایان توجه ی  ارایه دهد ، خواستار بهتر و بیشتر شدن خدمات شد.


  ١٣:١٦ - شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٦٤٢    /    تعداد نمایش : ٦٦