English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ١٠ مهر ١٣٩٩
-->


 •   چاپ        ارسال به دوست

  به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

  پیام رئیس دانشگاه به مناسبت عید فطر

   

  دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت .

   

  متن پیام به شرح زیر می باشد:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

   

  ایزد منان را سپاس می گوییم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیر مان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس دیگر بار، با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامشی روحانی دست یابیم.

   

  خوشا آنان که در این ماه مبارک توشه ای از تقوا بر گرفتند و خانه آخرت خویش را آباد ساختند. امیدوارم خداوند کریم به کرم بی منتهای خود همه ما را در زمره این بندگان خالص قرار دهد.

   

  عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است. عید فطر، عید فطرتهای روشنی می باشد که پس از گذشت ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند. روزی است، که انسان به فطرت پاک خود باز می گردد.

   

  اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، حلول این عید بزرگ را به جامعه دانشگاهی، اساتید معزز ، همکاران عزیز، دانشجویان گرامی و جمیع خادمین عرصه سلامت استان آذربایجان غربی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مسالت می نمایم ما را در راه ارتقاء و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه در عرصه تامین، حفظ و ارتقای سلامت موفق و پیروز بدارد.

   

   

   

  دکتر جواد آقازاده

   

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی

   

  و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی


  ١٢:٥٨ - شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٩٣٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٥