English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٤ مرداد ١٤٠٠
-->


 •   چاپ        ارسال به دوست

  به گزارش تقی زاده مسئول روابط عمومی مرکز آموزش درمانی امام خمینی (ره) ارومیه

  دیدار رئیس حوزه هنری استان، بامدیر عامل مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه

  در این دیدار با اشاره بر زحمات و کوشش های کادر درمانی استان در صیانت از سلامت جامعه ، به ویژه مهار بیماری کرونا، به نیابت از جامعه هنری استان از مدیرعامل مرکز آموزشی درمانی بیمارستان امام خمینی ارومیه تقدیر و تشکر کرد.

  دکتر نصیری نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از رئیس حوزه هنری و جامعه هنری آذربایجان غربی در همکاری با کادر درمانی و پزشکی استان در راستای جلوگیری ازگسترش بیماری کرونا گفت : سلام ما را به جامعه هنری استان برسانید و از تلاش های کم توقع جامعه هنری آذربایجان غربی در حمایت از عملکرد جامعه پزشکی و درمانی این استان تقدیر و تشکر کنید.

  دکتر نصیری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش و کوشش کادر درمانی کشور در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا اظهار داشت  دفاع از سلامت جامعه وظیفه اصلی ما می باشد که شیوع بیماری کرونا این وظیفه را بیش از پیش بر همگان آشکار کرده و همگان شاهد فداکاری‌ها و از جان گذشتن کادر درمانی کشور در این عرصه بودند. دکتر نصیری افزود : رعایت اصول بهداشتی در جامعه توسط مردم این امید واری را در جامعه پزشکی ایجاد می‌کند که برای مبارزه با ویروس کرونا همگی باید کنار هم باشیم و همدیگر را یاری کنیم.

  مهندس هوشمند قره باغ  رئیس حوزه هنری،در سخنان خود با ارائه گزارشی از فعالیت‌های حوزه هنری استان در راستای آگاه سازی جامعه و مقابله با ویروس کرونا گفت : حوزه هنری آذربایجان غربی همواره آماده است تا با همکاری مجموعه پزشکی استان آثار هنری با مفاهیم آموزشی در راستای حفظ سلامتی جامعه را تولید و منتشر کند.

  در پایان این دیدار رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی لوح تقدیر و هدایا  ۳۲پک حاوی کتاب و فیلم های سینمای را جهت استفاده کادر درمانی بیمارستان امام خمینی ارومیه تقدیم رئیس این مرکز آموزشی و درمانی کرد.


  ١٩:٣٧ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٠٤٨    /    تعداد نمایش : ١٩٧