English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٤ مرداد ١٤٠٠
-->


 •   چاپ        ارسال به دوست

  به گزارش تقی زاده مسئول روابط عمومی مرکز آموزش درمانی امام خمینی (ره) ارومیه

  مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از تلاشهای مجموعه کارکنان بیمارستان امام خمینی ره تجلیل کرد.

   

  مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از تلاشهای مجموعه کارکنان بیمارستان امام خمینی ره تجلیل کرد.

   دکتر مهران نظری  مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان با حضور در جمع کادر پزشکی بیمارستان امام خمینی ره در ارومیه از خدمات شبانه روزی این قشر در ایام کرونا تجلیل کرد.

  دکتر علی اکبر نصیری مدیرعامل بیمارستان در این دیدار با قدردانی از تلاشهای اداره کل حفاظت محیط زیست به دلیل همکاری با کادر درمانی استان گفت: در راستای جلو گیری از گسترش بیماری کرونا و در مورد عرصه مدیریت پسماندهای بیمارستانی و شهری و نظارت دقیق این اداره کل تلاشهای چشمگیری داشت.

  مهران نظری مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی نیز در این دیدار افزود: پرستاری شغلی است سراسر عشق و علاقه و کسی که عاشق خدمت کردن به مردم نباشد به هیچ عنوان نمی‌تواند در این حرفه دوام بیاورد.

  وی اضافه کرد: زحمات کادر درمان به ویژه پرستاران قابل جبران نخواهد بود و در طی این یکسال با شیوع ویروس کرونا چه روزهای سخت و طاقت فرسایی را برای خدمت به بیماران با دوری از خانواده سپری کردید و امیدوارم همواره سلامت باشید.

  نظری افزود: جا دارد تشکر ویژه ای نیز از کادر معاونت بهداشتی، کارشناسان بهداشت محیط و فعالان بخش خصوصی در عرصه مدیریت پسماندهای پزشکی و در حال حاضر کرونایی کرد..

  وی ادامه داد: با توجه به افزایش حجم این پسماندها در یک سال اخیر، زحمات شایسته تقدیری در این عرصه کشیده شده است که ارزش این اقدامات زمانی مشخص می شود که بدانیم بهترین راه جلوگیری از بیماری کرونا اقدامات پیشگیرانه بهداشتی می باشد.

  در خاتمه برنامه مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با اهدای لوح تقدیر و گل از زحمات کادر پزشکی بیمارستان امام خمینی تجلیل کرد.

          

   


  ١١:٢٣ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٠٦٠    /    تعداد نمایش : ٢١٠